Preloader Close
  • +1 (416) 877-7607
  • info@ameerunltd.com

خدمات امیران

سازمان مهاجرتی امیران در خدمت شما می باشد.هدف ما این است که شما از بین همه گزینه ها مناسب ترین را انتخاب کنید و بتوانیم شما را در تمامی فرایند پیچیده مهاجرت یاری کنیم.
service-1

خود اشغالی فدرال

اگر تجربه مرتبط با فعالیت های ورزشی و یا فرهنگی دارید می توانید به عنوان فرد خود اشتغال دائمی به کانادا مهاجرت کنید.باید توانمندی لازم را در زمینه فرهنگی یا ورزشی داشته باشید و بر جامعه کانادا تاثیر مثبت بگذارید.سابقه کاری نیز اهمیت زیادی دارد ...

service-2

اقامت تحصیلی

کانادا از سیستم آموزشی استانداردهای بین المللی بالایی برخوردار است و فرصت کاردر حین تحصیل در مقاطع تحصیلی را بردانش آموختگان فراهم نموده است .از بین ویزا ها ،ویزای تحصیلی یکی از پرطرفدارترین ها می باشد.شاخص اصلی تحصیل در کشور کانادا کسب تجربه میان بومان است.

service-3

ویزا توریستی

ایرانی ها و گردشگران زیادی همه ساله با اهداف مختلفی به کانادا سفر می کنند .افرادی به طور موقت قصد ورود به کانادا را دارند از جمله دانشجویان خارجی،گردشگران،کارگران و..برای ورود به این کشور نیاز به دریافت ویزای موقت دارند. برای اخذ اقامت در برنامه مهاجرتی با موسسه مهاجرتی امیران همراه باشید.

service-11

اکسپرس انتری

برای اخذ اقامت دائم کانادا و ورود به سیستم اکسپرس باید واجد شرایطی از جمله سن،تحصیلات،سابقه کارو میزان تسلط بر زبان فرانسه یا انگلیسی باشید و امتیازی که دراکسپرس کسب میکنید تایین کننده می باشد. برای اخذ اقامت در برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری با موسسه مهاجرتی امیران همراه باشید .

service-12

تابعیت و شهروندی کانادا

افراد مقیم کانادا از 3 تا 5 سال زندگی در این کشور می توانند پاسپورت کانادایی دریافت کنند و شهروند کانادا شوند. برای اخذ اقامت در برنامه مهاجرتی با موسسه مهاجرتی امیران همراه باشید تابعیت کانادا مفهوم عضویت فرد در جمعیت تشکیل دهنده دولت کانادا و رابطه فرد ...

service-13

استارت آپ ویزا

متقاضیان که ایده ای نوآورانه در سطح بین المللی دارند شانس پذیرفته شدن بسیار بالایی داند.کار آفرینان دارای مهارت و توانایی در صورتی که شرایط زیر را داشته باشند امکان مهاجرت به کشور کانادا را دارند. ایجاد کارآفرینی و رقابت برای شهروندان کانادایی و توانایی رقابت در سطح جهان

choose-1

کفالت خویشاوندی

از مهم ترین برنامه های مهاجرتی کانادا کفالت خویشاوندی است و هدف آن پیوستن اعضای خانواده به یک دیگر است.هر کسی که به مدت سه سال مالیات پرداخت کرده باشد ،شهروند کانادایی باشد و یا اقامت کامل کانادا را داشته باشد می تواند کفیل افراد نزدیک خانواده خود شود که اینافراد شامل :همسر ،فرزندان و والدین میباشد. برای اخذ اقامت در برنامه مهاجرتی

service-10

خرید بیزینس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

service-7

مهاجرت استانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.